Dynamiczny rozwoj firmy

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek swój skład w kajecie. W ostatnim jedynym, w jakim powodował ewidencje sprzedaży. Chociaż jego interes nie był jedynie owoców oraz artykułów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych zapewne istnieć kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo funkcjonalnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej form?

erp serwis

Z uwagą przychodzi firma Comarch, sam z najliczniejszych twórców oprogramowania na Polskim rynku i udzielany przez niego wms program magazynowy. To niepowtarzalne i wysoce zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych materiałów i produktów. Odkłada się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które dobrze ze sobą współpracują, i wraz stanowią doskonałe lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę pomysłu i zapewnia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla danych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości lekkich oraz dużych stanów, ustawiać znaczenia dla danych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansę etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To rzeczywiście dodatki, do podstawowego zadania, którym jest przekazywanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Element ten stosuje dyspozycje, organizowane przez pracodawcę, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak ważne elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na okresie dokumentów handlowych, natomiast nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.