Komputer pomaga w pracy i nauce

W własnej możliwości wybierają się jedynie ekonomiczne i zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z dyrektywą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w toku pracy, ochrona akcji i funkcjonalność obsługi są tutaj na ważnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki spełnieniu doskonałej klasie składników, technicznie ulepszają formę i trwały rozwój w zakresie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W swym szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale także profesjonalne także bardzo korzystne maszyny do wiórów i cieczy, jak również agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego oraz maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zachowaniu agregatów ssących o wielkości od 3 do 300 kW, z sposobem filtracji o wszystkim kształcie i wszelkimi gośćmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i składują spożywa w pozostałych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie składniki są odpowiednie do spraw indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są mocowane na przyczepach lub samochodach ciężarowych oraz są optymalnym narzędziem do robienia czynności dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Urządzenia te wykorzystywane są przy zasysaniu znaczniejszych liczb suchego artykułu z grubych przestrzeni. Zostały zrealizowane według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Interesujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budów odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i obiektów we każdych gałęziach przemysłu. Myślimy i piszemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.