Krajalnica 310p

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, i może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: wysoka cecha oraz popularna cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest wypełniona przez polskiego producenta, przez co do jej wyjściowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na tle". Jest stosunkowo łatwa w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to wynik, oddany do krojenia przede każdym różnego sposobu wędlin i mięsa, a z powodzeniem może stanowić traktowany też do czynienia plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, również z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i niskie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest intensywna i znacznie precyzyjna, a branie jej - w całości bezpieczne. Każde punkty zostały dobrze zakonserwowane i stworzone z naprawdę trwałych, popularnych w sprzątaniu i ochron elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie zaufania i warunki sanitarne. Wszystek moment tego urządzenia, jaki korzysta pewną relacja z żywnością, jest stworzony z tematów nierdzewnych.

Nie planujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada wystarczającej płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz był tegoż punktu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując założone w nią artykuły do maksimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać akcesorium do tego, by znów pracowało "jak nowe".