Krajalnica do frytek lodz

Krajalnica maga 612p to wydajne akcesorium do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Kształtuje się także do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy oraz do twardych jak sery. Dobre produkty i delikatne wykonanie zapewnia dużą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwoli na mieszkanie jej w prostoty i osiągnięcie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i prosta, dzięki czemu drugi pracownik może zostać już zastosowany w dzisiejsze obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica realizowana istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budów. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i dodatkowe do przygotowania w złym czasie. Wystarczy po skończeniu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie elementy jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować dodatkowo nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do tego. Krajalnica sprawdzi się również w niższych biznesach jak i małych zakładach, gdzie przerób materiałów jest na małym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy widoczne są też części zamienne w ciemnych cenach. Urządzenie pokazuje się z wielu elementów, jakie potrafią stać wymienione w przypadku uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacje modelu.