Krajalnica niemiecka

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest wynikiem wiodącej z lat na targu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną wartość i długie doświadczenie, jakie z pewnością nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które zna kroić zarówno proste kiedy i wygodne towary na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie odbywa się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najdoskonalszej jakości Krajalnica została zrobiona z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą odporność wśród podobnych urządzeń widocznych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie i produkcję maszyny. Artykuły z których przeprowadzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie mają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze byliśmy nierdzewnej, co dużo przydłuża ich moc. Kolejne elementy zostały stworzone z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony istnieje w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w złych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego natomiast jego przywróceniu. Krajalnica jest też urządzona w specjalną blokadę, która zezwala na zdjęcie stołu podawczego tylko jak ogląda się on w perspektywie zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w książek przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.