Krajalnica test

Wszyscy lubimy dania oraz maszyny, jakie w jeden sposób wyręczają nas w roli, albo chociaż ułatwiają pracę. Samym spośród takich urządzeń, które umożliwia pracę panu jest krajalnica maga 310p. Można stwierdzić, iż stanowi zatem niezmienione urządzenie gastronomiczne, które jest wskazane w dowolnej placówce gastronomicznej, w każdym sklepie, a również w gospodarstwach domowych.

http://www.polkas.pl/Pl/oferta/szuflady_kasowe/1/

Krojenie różnorodnych produktów Trudno sobie wyobrazić sklep spożywczy, który nie jest takiego sprzętu. Obecne pokolenie nie kupuje już wędlin, czy sera na kilogramy, bowiem nie posiada takiej potrzeby, bo sklepy nieustannie polecają szeroką możliwość tych efektów. Więc bezcelowe byłoby branie wielkiej liczbie artykułów spożywczych, kiedy to przebywało w porządkach PRL. Krajalnica maga 310p zapewni szybką obsługę ogromnej miar konsumentów zgromadzonych w magazynie. Pokroi wynik w symetryczne plastry, wyglądające bardzo atrakcyjnie. Krajalnic poświęcona jest do krojenia różnorodnych produktów spożywczych. Można za usługą niej kroić produkty miękkie, jak również średniej miękkości, i nawet twarde, czy suche. Wszystkie pokroi według życzenia konsumenta, gdyż zmiana grubości krojenia jest ciężka i silna.

Wszystko zależy od noża Sprawność krojenia chce od ostrości noża. Krajalnica 310p w swej budowie posiada ostrzarkę, która pozwala ostrzenie noża. A nóż krojący napędzany jest silnikiem poprzez przekładnie ślimakową. Zatem krajalnica sprawnie pokroi artykuł w podobne plastry o grubości do 16 milimetrów. Urządzenie jest swoje w obsłudze i wygodne. Podczas krojenia nie ma potrzeby dociskania krojonego produktu spożywczego, gdyż pomaga ona na zasadzie grawitacji. Podczas krojenia wystarczy tylko przesuwać stół podawczy mając z rączki dołączonej do stołu. Wyposażenie jest mocno higieniczne i wyrozumiałe dla zdrowia, gdyż wszystkie jego elementy, które stykają się z krojoną żywnością spowodowane są ze pewni nierdzewnej. Co robi, iż nie jest nadzieje ku temu, by powstała rdza na grupach krajalnicy. Przed korozją ubezpieczone są każde elementy krajalnicy, a a można ją spokojnie myć nie bojąc się o własne zdrowie. Utrzymaniu jej w czystości sprzyja również szybka możliwość zdemontowania krajalnicy.