Odpylacze filtracyjne rodzaje

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu asortymentowi w budowy worków filtracyjnych z bogatych dokumentów również o nietypowym kształcie i wielkim systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wybieranie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w każdej gałęzi przemysłu, w którym stoi problem z czarnym powietrzem zachodzącym w ciągu przemysłowym.

systemy klasy erpProgramy, systemy klasy ERP - POLKAS & COMARCH

Bardzo powszechne - filtry modułowe, które stosowane są zwłaszcza w części drzewnej i meblarskiej, bardzo dużo wypełniają swoją rolę również przy odciąganiu innych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W prostej ofercie jesteśmy zarówno wielkie części modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne kiedy również młode odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla danych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów cechują się wielką powierzchnią filtracyjną. Traktowane są do suchych i niskich pyłów. Odpylacze kasetonowe są wykorzystywane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z wycieczki na indywidualną formę są wysoką powierzchnię filtracyjną.

Bardzo niebezpieczna skala proponowanych odpylaczy gwarantuje nam optymalny dobór maszyny do spraw konsumenta. Dużo wiedz o swej ofercie można dostać na naszej stronie internetowej lub stykając się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas urządzenia odpylające są tanie w kategorii przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry pochodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do zapoznania się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych formie, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie również w Twojej jednostce wykonanie i da utrzymać w nim czystość, natomiast w momencie zimy w planie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.