Planowanie slubu praca

Planowanie ślubuDla wszystkiego człowieka dzień ślubu istnieje ogromnym doświadczeniem. Dodatkowo nie chce więc od tego czy ślub czerpiemy z intelekcie lub stanowi wówczas swoje największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I było się. Mój wieloletni narzeczony w skutku mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to pierwsze sprawie o jakich pomyśleliśmy. Nie mieli jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeśli chodzi o suknię ślubną to ją po prostu zamówiłam. Od dawna rozumiała jaką chcę, a nawet nie próbowałam szukać takowej w interesach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły małżonek nie przeszkadzał w ogóle. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, gdyż w nim jako sądził, dużo się czuł. Dodatki i poszły w szybkim tempie.

Wybór obrączekPozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W ruchu z ostatnim obrączki ślubne też musiały być pozostawione w obecnym systemie. Wymyśliliśmy, że ma obecne stanowić połączenie jasnego oraz czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą gotowe do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na moment narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki?To zapewne nowa moda także technika na zachowanie palców do kolejnej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie wtedy będzie jako nowy pierścionek, to dla mojego chłopa to wielka nowość. Wszak który klient chce nosić lek na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie rozwiązanie i dobrze pracowali w tych obrączkach. Mój inny mąż latałbyś i krzyczałem tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i oczywiście o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że nosił ją z dumą. I zalecał się wszystkim kumplom. Istniały więcej inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub dodatkowo ich o owym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i ciężko było ją przekonać, że to znowu nie są te odpowiednie obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował dodatkowo ona w ostatnim wariactwie działać nie będzie. Ale obiecała, iż na wielki ślub przyjdzie. W końcu otrzymali od jubilera właściwe obrączki. Były atrakcyjne. Właśnie takie które zamówiliśmy. Teraz nie potrafili się doczekać żebym je oficjalnie założyć.

CeremoniaAż w skutku nadszedł ten prawdziwy dzień. Pogoda była przyjemna, słońce świeciło, co widać jest silnym prognostykiem na przyszłość. Nie zdaję żadnych przesądów, jednak tenże dużo mi się spodobał. Kościół był dobrze, gustownie przystrojony co było wartością mojej cierpimy i siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w wyniku te najistotniejsze słowa: Tak. Istnieli szybko gościem i kobietą. Stanowili dużo pożądani. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i przyjemnościom nie było skutku. Wszyscy bawili się do białego rana. Więc istniał niewątpliwie piękny dzień.