Planuje ciaze jakie witaminy

W sezonie, kiedy staramy się z naszym partnerem o dziecko, każdy dzień jest trudnym liczeniem na dobrą nowinę. Najchętniej od razu po stosunku pobiegłybyśmy do apteki po test ciążowy i zrealizowały go, by jak najszybciej powiadomić rodzinę i panów o rychłym zwiększeniu się rodziny. A często daje się, że mimo dobrze zaplanowanych starań, test ciążowy wykazał, że nie stanowimy w ciąży. Nie zniechęcajmy się, domowy test ciążowy mógł się pomylić.

Przede wszystkim, należy zrozumieć, na każde zasadzie działają testy ciążowe łatwe w aptece. Ich istnienie jest bowiem bardzo praktyczne. Liczy na znalezieniu hormony HCG (wytwarzanego w sukcesie trafienia w ciążę) w moczu. Testy ciążowe są niezwykle proste w kadrze a zarazem bardzo delikatne, dlatego należy je przyjmować zgodnie w zaleceniami na dołączonej ulotce.

Oczywiście, powszechnie znane testy ciążowe nie są nieomylne. Ich niewiarygodność może wynikać z niewielu czynników:

przeterminowanie – tak toż jak wszelkich nowych produktów spożywczych, farmakologicznych czy dermatologicznych, testów ciążowych jednocześnie nie należy używać po upływie czasu ważności. To ponieważ jego pozycje potrafią stanowić zaburzone, a rezultat będzie niewiarygodny,zażywanie dodatkowych leków, wiek kobiety – nacisk na skutek testu ciążowego nie chociaż jego ważne przygotowanie oraz odczekany czas od czasu ewentualnego zapłodnienia. Ważne są i choroby kobiety, stosowane przez nią leki i wiek. Tak dlatego, osoby z chorobą nerek, przekwitające i przyjmujące leki antydepresyjne dla lepszego rozeznania w pozycji powinny raczej zgłosić się do lekarza, bowiem w ich sukcesie test może wykazywać ciążę, do której właśnie właściwie nie doszło,mikroporonienie – czasem daje się, że test ciążowy wykrył ciążę, lecz kilka dni później, po ponownym jego dokonaniu, wyszedł ujemny. Widać wtedy świadczyć, że przybyło do zapłodnienia, jednak początek nie zagnieździł się w macicy. W takim przypadku koniecznie zgłoś się do specjalisty, ponieważ może jesteś w ciąży pozamacicznej,pośpiech – to najzwyklejsza przyczyna błędów w testach ciążowych. Chociaż producenci zarzekają się, że dzięki ich testom będzie silna stwierdzić ciążę już w 6. dniu po zapłodnieniu, należy uzmysłowić sobie pewny ważny punkt: HCG jest najwcześniej wykrywalne w naturze, dopiero później w moczu. Dlatego, dla pewności, lepiej zaczekać dodatkowy tydzień, aby zawierać poważniejszą pewność.

Obecnie testy ciążowe są tak zrobione, że badają w 99,9% przypadkach ciążę. Jednak należy pamiętać o tym, że w żadnym przypadku nie są nieomylne a dla większej pewności należy udać się do lekarza i stworzyć specjalne badania. Jednakże w razie pomyłek, najczęściej zdarza się, iż test wykrył ciążę jakiej nie ma, nie i na odwrót. Dlatego kobiety, jakie nie chcą wpaść w ciążę, mogą poczuć się uspokojone negatywnym skutkiem testu.