Program erp optima cena

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest zwrócić uwagę na plan ERP Optima będący dziełem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to fajne narzędzie dla niskich i małych firm ułatwiające zarządzanie charakterystycznymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości oraz kadr natomiast płac, posiada również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat Program ten że się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu zgód z ustawą o rachunkowości. Dotyczy zatem z faktu iż stanowi on na bieżąco aktualizowany z obowiązującymi przepisami. Oprócz tego odpowiedzialne są w nim drugiego sposobu narzędzia do raportowania i analiz i dokonywania aukcji internetowej.

Abonament Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za czerpanie z oprogramowania, można kupić nie tylko wstęp do jego pierwszych oraz zaawansowanych funkcji, lecz także do asysty technicznej, która umożliwia rozwiązywanie bieżących problemów oraz stosowanie rozwiązań dopasowanych do określonej branży i instytucji. Dzięki takiemu podejściu, program Comarch ERP Optima chyba nie tylko ułatwić i usprawnić funkcjonowanie poszczególnych działów a całej firmy, lecz też przyczynić się w niscy system do zwiększenia jej efektów.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, jest możliwość skorzystania z 30-dniowego dema online lub też z 60-dniowego dema offline. Istnieje owo niebywale istotne, bo dzięki temuż ważna rozpocząć decyzję czyli takie oprogramowane sprawdzi się w poszczególnej marce. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Korzysta spośród niego obecnie ponad 60000 firm z wielu branż, co jest oznaką wysokiej wartości oprogramowania. Jak wynika z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób korzystających z oprogramowania firmy Comarch, było spośród niego spełnionych.