Program komputerowy office

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on opracowany w obiektu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest używany przez ponad osiem tysięcy naszych firm!

Enova odpowiada na moc potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność kupi na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna przekroczyć z swej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej oraz idzie na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to pozycja na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i wydawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z rządu aplikacji. Etap realizacji działania że żyć w wszelkiej chwili zweryfikowany. Dzięki temu wychodzi się przestojów w pracy i szukam zaginione dokumenty.

System enova jest sprzedawany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona jakością klienta wraz z łatwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z pomocy lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest wykorzystywana w całości opłat abonamentowych za mienie z wybranych modułów systemu. Korzystne wyjście dla maluchach i niewielkich firm. 3. Dzierżawa planu i infrastruktury - całość usługi jest przeprowadzana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest gotowy do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

elzab jota e

System enova jest wykonany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została włożona w 2002 roku i dzięki wykorzystaniu eksperckiej informacji i dobrej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest dostarczanie oprogramowania, które daje, że Partnerzy a Mężczyźni osiągają najwyższą energię w użytkowaniu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Marka jest zatrudniona społecznie i trzyma takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".