Program ksiegowy gazeta wyborcza

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, działające w środowisku Windows, są niezwykle funkcjonalne oraz ich obsługa intuicyjna. Jest jednak zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli zaczynać się tabulatorem. Istnieją i firmy czy przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w tamto komputery. Dla nich tak stworzono program Comarch Klasyka, jaki sprzedaje wszystkie nowe rozwiązania także drogi w świetnej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w sum funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i wszystkiej. Pozwala na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, razem z rejestracją operacji handlowych, ponadto w walutach obcych. W ramach aplikacji odpowiedzialna jest niezależna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można skorzystać do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Innym punktem projektu jest moduł Płace. Daje on szansę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i planowania zarobków. Bogata w nim zauważać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten pozwoli jeszcze na wykonywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a i generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla każdych klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do niedawnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Potrafi wówczas żyć szczególnie oryginalna propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może skupiać się z 40% rabatem, oraz najnowsza wersja aplikacji została skonstruowana w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia i chciane nowości w przepisach, które z różnych powodów mogą po prostu nie dojść do grupy klasycznej.