Programy komputerowe logo

Obecnie niemal każdy pracownik na świecie posiada smartfona. Ich mała opłata oraz łatwa dostępność sprawiła, że istniały się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, iż ich użyteczność a jednocześnie niewielkie rozmiary sprawiają, że ten sposób telefonu komórkowego jest używany oraz jako możliwość dla komputerów i tabletów, zwłaszcza jak stanowimy w dróg, i funkcję oraz ciężar naszego bagażu nie idzie na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic zatem dziwnego, że klienci z pasją personalizują swoje smartfony w współczesny rób, by jednym kliknięciem przejść dostać się do ulubionej aplikacji albo też z możliwością kwalifikować się z panami i naszymi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami...

Zarówno dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, jakie nie tylko umilą czerpanie z jednośladu oraz umożliwi szybkie liczenie się wrażeniami z jazdy na platformach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najatrakcyjniejszej dla nas trasy rowerowej oraz pomogą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już z dłuższego okresu cieszy się popularnością wśród sportowców. Jej wartość polega na tym, że w porządku rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu i ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest otwarta do przyjęta za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która zapewni nam rozwinięcie dodatku o kilka innych pracy. Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta raz może działać jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa też do wzięcia w sposobie offline, i przyjazny interfejs umożliwia ustawienie dogodnego dla nas rodzaju trasy w współzależności z tego, jakim środkiem transportu się poruszamy (możliwość postawienia na tryb marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek ten nie tylko zapewni, że jednak z łatwością znajdziemy podróż do domu, ale również wskaże nam, gdzie najbliżej nas otrzymują się kawiarnie czy bary. Bike Repair – dodatek bardzo przydany w wypadku, kiedy obawiamy się, że nie poradzimy sobie z naprawą roweru w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Jest wtedy wówczas wręcz niezbędna aplikacja, gdy nie posiadamy właściwej wiedzy technicznej, a chcemy wybrać się na kilka większą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji jest jej styl: kobiety nie władające w czystym stanie językiem angielskim mogą tworzyć problemy.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to zaledwie kropla w morzu dodatków przygotowanych w stanie wyższym bądź mniejszym z pamiętają o rowerzystach. Także o ile posiadanie ich pełnych jest niczym najbardziej zbędne, tak myślimy, iż zainstalowanie trzech wyżej wymienionych może wykazać się bardzo dostępne w dalszym użytkowaniu roweru.