Rozwoj jednoosobowych firm w polsce

Jesteśmy świadomi, że rozwój naszej firmy chce od satysfakcji zarówno wszystkich użytkowników korzystających samodzielnie z swoich usług, a zatem jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych oraz inwestorów, którzy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy przekonani, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie czasów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej oraz ciągłe doskonalenie poziomu obsługi klienta i marki dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

Wiążemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi konsumenci ubiegli w cali szczęśliwi i pewni co do cen rynkowej i marki proponowanych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to narzędzie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do rzeczy w strefach zagrożonych wybuchem, przystosowany do montażu w jakiejkolwiek książce w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Wykonane z galwanizowanej blachy silnej i wyposażone w klapę inspekcyjną, idą na dojazd do silnika i wirnika bez potrzeby wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe grane są zgodnie z światowym standardem ISO 9001. Przygotowane do celu w dziedzinach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki stworzony ze stopów aluminium lub wirniki zbudowane z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez sensy na kategorię, wirniki wyważane razem z ISO 1940-1. Obudowa prawdopodobnie stanowić zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale zbudowane z blachy mosiężnej, które minimalizują ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa wykonane ze stali galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są wykorzystywane do wentylacji publicznej i ekonomicznej w strefach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do tyłu, zbudowanymi ze zwykli galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały zaopatrzone w silnik trójfazowy, jaki stanowi dostrojony do służbie w dziedzinach zagrożonych wybuchem