Sklep miesny turosn koscielna

Wizytówką sklepu mięsnego, bądź też sklepu bawiącego się sprzedażą nabiałów, w współczesnym serów jest doskonale skrojony wybór, który zajmuje wzrok klientów w sklepowych witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty motywują do zakupów, i wraz dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do cięcia zarówno wędlin, jak i serów. Stanowią to ręczne krajalnice grawitacyjne, jakie zostały wyposażone w najnowocześniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta jeszcze wyposażona istnieje w kanał drenażowy, a ponadto podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem mogą stanowić prane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest niezmiernie ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają również na precyzyjne jak również zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a także serów. Idealnie nadaje się do cięcia takich utworów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały zaopatrzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Natomiast w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu podana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a również możliwość zapisu sposobu ich zbierania w całości programów użytkowych. Można układać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków jednego produktu do 4 stosów sam wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede każdym w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została zrobiona z najszerszej klas produktów, a dobrze z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwolą na usprawnienie pracy do konkretnego produktu. Dodatkowo wyposażona stanowi w stół oddany do przechowywania pokrojonych plasterków.