Szatkownica elektryczna tefal

Praktyka w kuchni, gotowanie, czy przygotowanie małych posiłków, staje się jeszcze to prostsze a co najważniejsze szybsze. Osobiście jestem osobą, która lubi ułatwiać sobie działanie w kuchni. Jeśli coś może przygotować za mnie maszyna, dlaczego stanowię więc pisać sama. Wielkie jest, że ona wtedy dokona dobro i tak, i ja zaoszczędzę czas.
Moim ostatnim, nowym odkryciem, jest szatkownica do warzyw elektryczna. Przedstawiam ją pół roku i zaczęłam się myśleć jak ja potrafiła się w zespole bez niej obchodzić w kuchni.

Sytuacja wygląda dość szybko. Biorę warzywo, sekunda jeden guzik a trzymamy albo sałatkę warzywną, albo ziemniaki starte na placki ziemniaczane, czy cebule posiekaną bez łez. Brzmi nieprawdopodobnie? Te tak myślałam do czasu, gdy nie spróbowałam użyć szatkownicy do warzyw w bliskiej kuchni.
Dziś na targu mamy mnóstwo rodzajów takich szatkownic do warzyw elektrycznych. To, że są one elektryczne to niesłychanie istotna rzecz. Duża miarę urządzenia pozwala na znaczną i skuteczną prace. Ja aktualnie skusiłam się na szatkownicę, jaka stanowi po prostu dodatkiem, nakładką do mojej maszynki do mielenia mięsa. Cudowne rozwiązanie, lubię taki urządzenia wielofunkcyjne. Posiadam około pięciu, sześciu równych nakładek do szatkownicy, każdy posiada własne ostrza i jest różne zastosowanie, kształtuje się do własnego typu warzyw. Wszystko jest spowodowane, ze świetnego metalu, który nadaje się do czyszczenia w zmywarce, nie rdzewieje zaś nie męczy się. Sam nie wymieniłabym jej na nic nowego.
Szatkownica do warzyw elektryczna jest ciężka do złożenia, ma nadstawkę do wkręcenia do maszynki, oraz kilka ostrz. Elementów nie jest więcej, zaś jest właściwie wielofunkcyjna. Obecnie udało mi się przetestować może już wszystkie ostrza. Świetnie szatkuje marchewkę, na małe także zdrowe kawałki. Dobrze same się sprawdza, przy tworzeniu ziemniaków na placki ziemniaczane. Ogórek na mizerie kroi się w sekundę, a cebulę na niewielką kosteczkę. I nawet z serem żółtym radzi sobie świetnie czy chcemy plastry, czy paseczki, wystarczy tylko dobrać dobrą nakładkę.
Z oceny innych wiem, że każda szatkownica w kuchni to skarb. Warzywa są zdrowe, warto o nich nie zapominać w bliskich daniach, natomiast ich zrealizowanie dzięki szatkownicy toż szalenie naturalne zadanie.