Wyposazenie gastronomii lodzkie

Choć “mała gastronomia” z nazwy brzmi raczej dobrze i niegroźnie, to trzeba wiedzieć, że nawet najmniejszy biznes nie obędzie się bez podstawowych sprzętów, które trochę kosztują. W co inwestować, i z czego czynić Oto mały poradnik dla małej kawiarni:

 

https://www.grupa-wolff.eu/oferta/disolwer-stacjonarny-dla-duzych-partii-produkcyjnych/

1. Ekspres ciśnieniowy – nawet do najładniej urządzonej kawiarni nie przyjdą klienci, jeśli kawa nie będzie smaczna. Ekspres to norma oraz nie warto na nim żałować, jednak czasem upodabnia się uzyskać dobry, używany sprzęt.
2. Witryna chłodnicza – klienci chętniej kupią ciasta, jeżeli będą postrzegać, że wyglądają apetycznie i kusząco zza witryny. Warto ustawić ją obok kasy, to użytkownicy będą brać chętniej.
3. Stoły i stoliki – to niewątpliwie podstawa. Mały dom nie potrzebuje sporej kwot mebli, więc tutaj możesz zaoszczędzić.
4. Talerze i sztućce – obowiązkowo! Wybierz takie, jakie nie będą męczyć się w zmywarce.
5. Młynek do kawy – świeżo zmielona kawa to podstawa!
6. Lampy – koszt duży, jednak dobrych lamp nie potrzeba będzie wymieniać, więc później nie będziesz dużo inwestować.
7. Piec – do pieczenia ciast rzecz jasna. I do pieca przydadzą się oczywiście foremki na wypieki.
Mała gastronomia wnętrze to choć nie tylko wymienione wysoce sprzęty. Niektóre kawiarnie oferują również śniadania, wtedy może przysporzyć się patelnia grillowa lub grill elektryczny do zapiekania przepysznych tostów. Duże są oraz elementy wystroju, jednak przy małym domu nie warto szaleć przy zakupach, bo mieszkanie będzie przytłoczone. Czasem wystarczą odpowiednie meble, które same decydują ozdobę, do ostatniego jakiś tematyczny obraz lub zdjęcia i czy menu w popularnej ramce. Minimalistyczny wystrój przy małym wnętrzu to kwestia kluczowa. Przydałby się także stojak na wieszaki, a jeśli zależy nam na głębszej powierzchni, można po prostu zawiesić na przeszkodzie ładne haczyki, w obecny środek kurtki nie będą cieszyć drugiego miejsca. Warto myśleć o tym, że istotną część sprzętów możemy po prostu odkupić, powinien ale zawsze skontrolować stan używanych rzeczy.