Zalaczanie zasilania tranzystorem

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie wszystkich systemów zarządzania w najbardziej delikatnych warunkach jest dodatkowa. Gdyby nie poradzą sobie inne złącza, na że w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co to jest zbyt złącze i czemu istnieje naprawdę dużo doświadczone?

Złącze eXLink zezwala na elastyczne zasilanie, a też dużo silną komunikację wszelkich systemów sterowania, które znają się w jakimkolwiek pomieszczeniu, gdzie po prostu można także potrzeba takie złącze wykorzystać. Świetnie zbiera się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa sposoby takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

http://linuxclub.pl/grupa-wolff/2017/07/grupa-wolff-autoryzowanym-dystrybutorem-crouse-hinds-gmbh/

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to kompletny system, który powoduje na gromadzenie i rozłączanie wielu nowych urządzeń elektrycznych. Jest wszelkie możliwe gniazda i dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania podejmuje się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a i dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink są mnóstwo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie uznaje te obowiązku wyłączania siedzącego w konkretnym czasie urządzenia, co wyjątkowo ułatwia pracę. Wszystkie są zrealizowane w modelu, który zajmuje stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie wykonują w temperaturze tworzącej się od –55, a przechodzącej na +70°C, więc w warunkach ekstremalnego zimna i przyjazna. Dzięki temu, że potrafią obudowę uczynioną z takich tematów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na całe uszkodzenia. Mogą mieć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo brane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie zmuszają również zezwolenia na akcję pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki połączeniom exlink jest tak bardzo skuteczne i jasne oraz trwałe.