Znajomosc wielu jezykow obcych

Kiedy zaczynamy pracę z enova system, zazwyczaj mamy już o nim każde wiedze i wyrobione zdanie. Jednak gdy toż gości z jakimś innym badaniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, kiedy na ślepo staramy się wejść do punkcie, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Wpadamy w coraz nowe pułapki i uruchamiamy się w ścisłe i proste zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i podejmujemy rozpoznawać zagrożenia, narzekamy na czas świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub różnego przewodnictwa. Zbieramy umiejętność oraz krok po kroku, staramy się stosować ją w życie. Bardzo komfortowy etap. Podejmujemy się utartymi ścieżkami, zgodnie z opisanymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle kupujemy kolejną teorię i z momentu do momentu następuje próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość mocno w pogoni za informacją. Powtarzamy szczególnie te same błędy, nabieramy uczucia oraz wypuszczamy na inny etap. Przez ciągłe powtarzanie wpadamy w sprawność i nabieramy nieświadomej umiejętności. Wszystko w teraźniejszym terminie idzie gdy po maśle. Nasza informacja jest coraz większa. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że i wyjątkową radą możemy działać maluczkim. Taka wiarę w nas jest. Zawsze są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga dotychczas nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Umiejętności w wysokiej postaci. Sztuce i pewności absolutnej. Tak przebiegają całe procesy poznawcze niezwiązane z naszymi umiejętnościami. Procesy, których nie kojarzy się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak te się dzieje z organizmem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca popularne również też nudne też. Również jako od każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest naprawdę to, że potrafimy liczyć na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest zawsze nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich powiedzeń jak "rewolucja". Cokolwiek tworzą na myśli, dowiemy się, biorąc system w mienie również poznając go, aż do kupienia mistrzostwa.